Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zmarł Lech Mazur

W dniu 28 kwietnia br. zmarł po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 68lat Lech Mazur prezes firmy TRANSKOM w Skoczowie.

Lech Mazur w swojej pracy zawodowej związany był z transportem. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Katowicach. Pracował najpierw w PKS Cieszyn na stanowisku głównego księgowego a następnie dyrektora d/s ekonomicznych.

W 1991 założył spółkę z o. o Transkom , pierwszą na Śląsku Cieszyńskim spółkę transportową i jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce. Spółka odkupiła od PKS Cieszyn oddział  wraz z dworcem w Skoczowie. Warto zaznaczyć, że przez lata spółka sponsorowała wiele akcji w tym budowę Szpitala Śląskiego w Cieszynie, wiele imprez kulturalnych i sportowych na terenie miasta Skoczowa jak i innych miejscowości powiatu.

Zmarły pełnił wiele funkcji społecznych. Był przez kilka lat przewodniczącym Rady Nadzorczej w spółce ciepłowniczej w Skoczowie jak i członkiem Rady Nadzorczej w TBS w Ustroniu. Społecznie pełnił funkcje przewodniczącego Rady Przewoźników powiatu cieszyńskiego.  Był osobą znaną i szanowaną ,ekspertem od spraw transportu.

Pogrzeb Lecha Mazura odbędzie się w dniu 04.05.2017r. o godzinie 14:00 w kościele św.  Anny w Ustroniu Nierodzimiu.źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-04-30 14:11:51
Donek: Kondolencje dla rodziny.<br /><br /><br />Co ma wspólnego sponsorowanie Transkomu z śmiercią Lecha Mazura.
2017-04-30 22:00:08
An.: Pragnę przekazać najbliższym Pana Lecha oraz pracownikom \&quot;Transkomu\&quot; najserdeczniejsze wyrazy współczucia. Niech spoczywa w pokoju...[*][*][*]
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: