Niesamowity mecz w Superpucharze Bosko Cup

7 września 2022 r. w godzinach wieczornych na obiekcie Rekordu Bielsko - Biała rozegrano mecz o Superpuchar Turnieju Piłki Nożnej Bosko Cup pomiędzy drużynami Lektorów Młodszych Pogórza i Rzyk. Po fantastycznym i dramatycznym meczu wygrała drużyna z Rzyk. W normalnym czasie gry padł wynik remisowy 2 - 2. Pierwszą połowę wygrali piłkarze z Pogórza 1 - 0, by drugą przegrać 1 - 2. Druga bramka dla Pogórza została zdobyta w ostatniej sekundzie meczu. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i trzeba było wykonywać rzuty karne. W Tym elemencie lepsi okazali się piłkarze z Rzyk, którzy wygrali tę loterię w stosunku 4 - 3 i tym samym zdobyli Superpuchar Turnieju Bosko Cup.Najlepszym zawodnikiem meczu był bramkarz drużyny Pogórza Jakub Czupryński, który popisał się kilkoma wspaniałymi interwencjami, wzbudzając zachwyt wszystkich obecnych na meczu Fot. Piotr Górecki